Winnwell Trenažér bruslení Winnwell

Trenažér bruslení Winnwell je skvělou tréninkovou pomůckou pro začínající bruslaře. Trenažér bruslení Winnwell je skvělou tréninkovou... více informací »
Winnwell Trenažér bruslení Winnwell
Značka: Winnwell
1 099 Kč
DO OBCHODU >
Trenažér bruslení Winnwell je skvělou tréninkovou pomůckou pro začínající bruslaře. Trenažér bruslení Winnwell je skvělou tréninkovou...

Trenažér bruslení Winnwell je skvělou tréninkovou pomůckou pro začínající bruslaře.

Trenažér bruslení Winnwell je skvělou tréninkovou pomůckou pro začínající bruslaře.

Trenažér pomáhá dětem udržovat rovnováhu na ledě,výborný pomocník pro nácvik základů bruslení. Díky lehké konstrukci z ABS lehkého plastu, kterým se velice snadno manipuluje. Pomocná hrazdička pro děti, kterou snadno složíte a rozložíte (není třeba nářadí). Nezáleží, zda trénujete na zimním stadionu či rybníku.

 

Popis

Náš dětský skate trenažér je skvělý nástroj pro mladé začínající bruslaře, kteří právě vyráží na led. Skládací lehká plastová konstrukce ABS umožňuje snadnou přepravu a trvanlivost.

Specifikace

Velikost:

28″ x 28″ x 25″

Stavební:

Lehký ABS plast

Sestavení:

Snadná montáž bez použití nářadí

 


Oblíbený výrobek Winnwell Trenažér bruslení Winnwell je dostupný právě zde tady na našich stránkách zařazený v kategorii hokejové doplňky! Získejte další výrobky z naší sekce za výprodejovou cenu!

Unikátní a žádaný kousek Winnwell Trenažér bruslení Winnwell od značky s dlouholetou historií Winnwell je k dispozici právě teď u nás až neuvěřitelně levně! Momentálně k dispozici za 1 099 Kč.