Winnwell Trenažér bruslení Winnwell Kovový PRO

Trenažér bruslení Winnwell kovový  PRO je skvělou tréninkovou pomůckou pro začínající bruslaře.. Trenažér bruslení Winnwell kovový  PRO je... více informací »
Winnwell Trenažér bruslení Winnwell Kovový PRO
Značka: Winnwell
1 899 Kč
DO OBCHODU >
Trenažér bruslení Winnwell kovový  PRO je skvělou tréninkovou pomůckou pro začínající bruslaře.. Trenažér bruslení Winnwell kovový  PRO je...

Trenažér bruslení Winnwell kovový  PRO je skvělou tréninkovou pomůckou pro začínající bruslaře..

Trenažér bruslení Winnwell kovový  PRO je skvělou tréninkovou pomůckou pro začínající bruslaře.

Trenažér pomáhá dětem se základy bruslení na ledě a je skvělou pomůckou pro začínající bruslaře. Díky kovové konstrukci je velice účinný při výuce bruslení a pomáhá dětem udržovat rovnováhu na ledě. Pomocná hrazdička pro děti, kterou snadno složíte a rozložíte (není třeba nářadí). 

 

Popis

Trenažér bruslení Winnwell kovový PRO je skvělý nástroj pro mladé začínající bruslaře, kteří právě vyráží na led. S trenažérem je snadná manipulace, má lehkou kovovou konstrukci  a možnost nastavení madla.

Specifikace

Velikost:

30″ x 18″ x 26,5″ (výška rukojeti 19,5″)

Trubky:

Těžké 1″ trubky

Stavební:

Šroub a šroub

Další:

Vhodné pro komerční použití

 

 

  •  

 

 

Tento vynikající produkt Winnwell Trenažér bruslení Winnwell Kovový PRO od společnosti s předním postavením na trhu Winnwell jednoduše můžete najít na našich stránkách teď v akci. K sehnání zrovna v akci za 1 899 Kč.