Winnwell Terč Winnwell Pěnový (4ks)

Terč WinnWell pěnový (4ks) je nejprodávanějším tréninkovým terčem a je určený pro nácvik přesnosti střelby . Terč WinnWell pěnový (4ks) je... více informací »
Winnwell Terč Winnwell Pěnový (4ks)
Značka: Winnwell
699 Kč
DO OBCHODU >
Terč WinnWell pěnový (4ks) je nejprodávanějším tréninkovým terčem a je určený pro nácvik přesnosti střelby . Terč WinnWell pěnový (4ks) je...

Terč WinnWell pěnový (4ks) je nejprodávanějším tréninkovým terčem a je určený pro nácvik přesnosti střelby .

Terč WinnWell pěnový (4ks) je nejprodávanějším tréninkovým terčem a je určený pro nácvik přesnosti střelby .

Pěnové terče jsou vhodné pouze pro střelbu míčkem, případně plastovým pukem. Je možné je připevnit v podstatě do všech hokejových branek. Za pomocí flexibilních objímek, vhodných pro umístění na konstrukce hokejových branek a suchého zipu, což urychluje celé upevnění.

Trénování střelby, kde hráč zlepšuje přesnost vystřelených puků. Terče nejsou vhodné pro střelbu klasickým pukem – pěna drží uvnitř plastové konstrukce.

Popis

Pěnové terče jsou navrženy tak, aby připevnění na trubky o průměru mezi 1-2 „. Velcro popruhy usnadňují rychlé nastavení.

POZNÁMKA: Síť není součástí balení

Specifikace

Velikost:

12″ x 12″

Stavební:

1″ silná
lehká pěna 12″ vstřikovaný rám drží cíle pevně na svém místě

Zahrnuje:

4 cíle zahrnuté v balení

Poznámky:

Net není zahrnuto

Vysoce kvalitní produkt Winnwell Terč Winnwell Pěnový (4ks) od našeho známého výrobce Winnwell máte možnost získat na našich stránkách teď právě extra výhodně! Nyní můžete mít za 699 Kč.