Winnwell Střelecký terč Winnwell Shotmate 54″, 54″

Tréninkový terč Winnwell Shotmate 54" je vhodným doplňkem pro trénink přesné střelby na branku . . Tréninkový terč Winnwell Shotmate 54" je... více informací »
Winnwell Střelecký terč Winnwell Shotmate 54"
Značka: Winnwell
390 Kč
DO OBCHODU >
Tréninkový terč Winnwell Shotmate 54" je vhodným doplňkem pro trénink přesné střelby na branku . . Tréninkový terč Winnwell Shotmate 54" je...

Tréninkový terč Winnwell Shotmate 54″ je vhodným doplňkem pro trénink přesné střelby na branku . .

Tréninkový terč Winnwell Shotmate 54“ je vhodným doplňkem pro trénink přesné střelby na branku . Můžete střílet do rohů branky nebo mezi betony brankáře.

Terč připevněný k brance je vhodné střílet míčkem nebo umělohmotným pukem. Tréninkový terč je z kvalitního polyesteru a  k brance ho připevníte bez použítí nářadí během pár sekund pomocí deseti pásků se suchým zipem. Terč zakryje prostor branky o velikosti 54.

Popis

Tréninkový terč Winnwell Shotmate  jsou konstruovány s použitím vysoce kvalitního polyesteru. Popruhy Velcro umožňují rychlé nastavení na široké škále sítí.

Není určen pro použití s puky.

Specifikace

Velikost:

54″

Materiál:

200D polyester

Zahrnuje:

10 Velcro popruhů pro rychlé nastavení

Další:

5 jamková konstrukce pro optimální praxi

Velikost 54″

Neodolatelný kus Winnwell Střelecký terč Winnwell Shotmate 54", 54" od dodavatele se skvělou pověstí Winnwell můžete najít aktuálně ve výhodné akci. Na našich stránkách za 390 Kč.