Winnwell Střelecká plachta Winnwell Metal Top Shelf, 72″

Střelecká plachta WinnWell Metal Top Shelf  je skvělý tréninkový doplněk při nácviku střelby a pro individuální tréninky. Střelecká plachta... více informací »
Winnwell Střelecká plachta Winnwell Metal Top Shelf
Značka: Winnwell
2 799 Kč
DO OBCHODU >
Střelecká plachta WinnWell Metal Top Shelf  je skvělý tréninkový doplněk při nácviku střelby a pro individuální tréninky. Střelecká plachta...

Střelecká plachta WinnWell Metal Top Shelf  je skvělý tréninkový doplněk při nácviku střelby a pro individuální tréninky.

Střelecká plachta WinnWell Metal Top Shelf  je skvělý tréninkový doplněk při nácviku střelby a pro individuální tréninky.

Součástí plachty je obrys brankaře se sítí, která vaše míčky odrazí a lze se trefovat do oblasti obou horních rohů. Speciální směsi materiálů je plachta maximálně pevná, nemusíte se tedy bát vystřelit ani ty nejtvrdší střely, kdy se míček odrazí od síťového gólmana nebo zapadne přímo do brány.  Plachta je navržena pro trénink s balónkem, můžete tak trénovat i mimo ledovou plochu.

Specifikace

Rozměr:

74 „x 49“ (hodí se 72 „net s 2“ sloupky)

Trubky:

Těžké 1″ trubky

Materiál:

Těžký 25,00D polyester

Zahrnuje:

Velcro popruhy, které se připevní na síť

Velikost 72″

Žádaný výrobek Winnwell Střelecká plachta Winnwell Metal Top Shelf, 72" od značky s dobrým jménem Winnwell dostanete aktuálně na našich stránkách opravdu levně. Na našich stránkách za 2 799 Kč.