Winnwell Střelecká plachta Winnwell Accushot 72″ Pro Shot, 72″

Střelecká plachta WinnWell Pro Shot 72" je skvělý tréninkový doplněk při nácviku střelby míčkem, vhodná pro individuální . Střelecká... více informací »
Winnwell Střelecká plachta Winnwell Accushot 72" Pro Shot
Značka: Winnwell
1 490 Kč
DO OBCHODU >
Střelecká plachta WinnWell Pro Shot 72" je skvělý tréninkový doplněk při nácviku střelby míčkem, vhodná pro individuální . Střelecká...

Střelecká plachta WinnWell Pro Shot 72″ je skvělý tréninkový doplněk při nácviku střelby míčkem, vhodná pro individuální .

Střelecká plachta WinnWell Pro Shot 72″ je skvělý tréninkový doplněk při nácviku střelby míčkem, vhodná pro individuální .

Součástí plachty je 5 otvorů v místech, kde se brankáři kotouče nejhůře chytají, tedy v horních rozíchnad lapačkou a vyrážečkou a mezi nohama.

Díky směsi polyesteru a PVC je plachta maximálně pevná,spodní část plachty je navíc těžší, proto ideálně drží tvar.Plachta je vhodná pro klasické hokejové branky. Lehce ji připnete za pomocí kovových oček a silné gumy.

Popis

Střelecká plachta Accushot je konstruována pomocí těžkého PVC vyztuženého polyesteru.

Specifikace

Velikost:

72″

Stavební:

Těžká polyesterová konstrukce 1 800D vyztužená PVC podložkou

Zahrnuje:

14 bungee šňůry s nerezovými průchodkami pro rychlé nastavení

Další:

Hmotnost dno zajistit cíl drží tvar

Velikost 72″

Zajímavý výrobek Winnwell Střelecká plachta Winnwell Accushot 72" Pro Shot, 72" od značky se skvělou pověstí Winnwell lze získat zde za super cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 1 490 Kč.