Winnwell Síť do postranní sítě Winnwell 72″ kovová, 72″

Kovová postranní síť WinnWell do postranní sítě 72"  poslouží jako praktický pomocník při střeleckých trénincích s pukem nebo míčkem.... více informací »
Winnwell Síť do postranní sítě Winnwell 72" kovová
Značka: Winnwell
690 Kč
DO OBCHODU >
Kovová postranní síť WinnWell do postranní sítě 72"  poslouží jako praktický pomocník při střeleckých trénincích s pukem nebo míčkem....

Kovová postranní síť WinnWell do postranní sítě 72″  poslouží jako praktický pomocník při střeleckých trénincích s pukem nebo míčkem.

Kovová postranní síť WinnWell do postranní sítě 72″  poslouží jako praktický pomocník při střeleckých trénincích s pukem nebo míčkem.

Kovová postranní síť WinnWell  snadno zachytí prudké střely. Síť je určena pro branky s oficiálními hokejovými rozměry, tedy 72″ a poskytne kvalitní pokrytí prostoru kolem branky.

Popis

Naše náhradní síť je ideální pro hráče, kteří chtějí upgradovat nebo nahradit síťovinu na stávajícím ocelovém nebo plastovém cíli.

Specifikace

Velikost:

72″

Materiál:

Těžký 10 000D polyester

Zahrnuje:

struny a plastové vazby jsou součástí balení pro snadnou aplikaci na jakoukoli síť

Velikost 72″

Velmi prodávaný produkt Winnwell Síť do postranní sítě Winnwell 72" kovová, 72" od známého výrobce Winnwell pořídíte právě teď v nabídce v akci. Produkt koupíte teď u nás za 690 Kč.