Winnwell Rukavice Winnwell AMP500 YTH, tmavě modrá, Dětská, 8″

WinnWell AMP500 jsou kvalitní a pohodlné dětské rukavice pro začínající malé hráče a hobby hráče, kteří chtějí kvalitu za rozumnou cenu.... více informací »
Winnwell Rukavice Winnwell AMP500 YTH
Značka: Winnwell
959 Kč
DO OBCHODU >
WinnWell AMP500 jsou kvalitní a pohodlné dětské rukavice pro začínající malé hráče a hobby hráče, kteří chtějí kvalitu za rozumnou cenu....

WinnWell AMP500 jsou kvalitní a pohodlné dětské rukavice pro začínající malé hráče a hobby hráče, kteří chtějí kvalitu za rozumnou cenu.

WinnWell AMP500 jsou kvalitní a pohodlné dětské rukavice pro začínající malé hráče a hobby hráče, kteří chtějí kvalitu za rozumnou cenu.

Rukavice mají skvělý střih, který nebrání žádnému pohybu a jsou lehké. Pohodlné hokejové rukavice s velmi dobrou ochranou ruky. Pro dokonalé potlačení nežádoucího zápachu výstroje je použita patentovaná technologie Winnwell Cleansport NXT. Tato patentovaná technologie dokáže bezpečně a zdravotně nezávadně odstranit zápach z hokejové výstroje.

Specifikace

Typ pěny:

Dvojitá hustota  PE pěny s destičkami

Materiál:

polyesterové úplety

Kontrola zápachu:                                                                            

NXT

 

 

 

 

Barva Tmavě modrá

Designový produkt Winnwell Rukavice Winnwell AMP500 YTH, tmavě modrá, Dětská, 8" pocházející od značky Winnwell jednoduše pořídíte na našich stránkách nyní za zcela nejnižší cenu. V současnosti pořídíte za cenu 959 Kč.