Winnwell Hokejový mantinel Winnwell (2,5m/1ks), náhradní díl, délka 2,5m

Hokejový molitanový mantinel na rozdělení hřiště pro ty nejmenší začínající hokejisty, který však má i mnohé další využití. Mantinely je... více informací »
Winnwell Hokejový mantinel Winnwell (2
Značka: Winnwell
2 599 Kč
DO OBCHODU >
Hokejový molitanový mantinel na rozdělení hřiště pro ty nejmenší začínající hokejisty, který však má i mnohé další využití. Mantinely je...

Hokejový molitanový mantinel na rozdělení hřiště pro ty nejmenší začínající hokejisty, který však má i mnohé další využití. Mantinely je možné vyrobit s vlastním logem a názvem klubu.

Jednotlivé kusy je možné použít jako překážku při trénování stickhandlingu či bruslení. Hráč tak rozvine své schopnosti práce s pukem a naučí se více zvedat nohy, na což se poslední době klade stále větší důraz.

Mantinely lze rovněž využít k vytvoření mini hřiště, například na souboje jeden na jednoho.

Mantinely jsou z měkkého a bezpečného materiálu, proto jsou právě pro tento typ tréninku jako stvořené.

Zajímavý kus Winnwell Hokejový mantinel Winnwell (2,5m/1ks), náhradní díl, délka 2,5m můžete pořídit bezstarostně tu na našich stránkách v kategorii hokejové doplňky. Získejte podobné produkty z této známé rubriky z pohodlí domova.

Tento akční produkt Winnwell Hokejový mantinel Winnwell (2,5m/1ks), náhradní díl, délka 2,5m od dodavatele s dobrým jménem Winnwell je k získání na našich stránkách teď právě za příznivou cenu. Právě nyní za skvělou cenu 2 599 Kč.