Winnwell Hokejová branka Winnwell 60″ Quik Net, 60″

Tréninková hokejová branka Winnwell 60" Quik Net je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink střelby míčkem nebo plastovým... více informací »
Winnwell Hokejová branka Winnwell 60" Quik Net
Značka: Winnwell
2 990 Kč
DO OBCHODU >
Tréninková hokejová branka Winnwell 60" Quik Net je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink střelby míčkem nebo plastovým...

Tréninková hokejová branka Winnwell 60″ Quik Net je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink střelby míčkem nebo plastovým pukem.

Tréninková hokejová branka Winnwell 60″Quik Net je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink střelby míčkem nebo plastovým pukem.

Pevná a stabilní konstrukce branky s trubkami. Branku snadno sestavíte díky „snap clip“ konstrukci, kdy se jednotlivé kusy zacvaknou jednoduše k sobě.

Popis

Připevňují na 60″ branku síť.

Specifikace

 

 

Ideální pro hráče, kteří hledají ocelovou síť, která je lehká a snadno se přepravuje. Patentovaný mesh systém QuikNet výrazně zkracuje dobu nastavení.

QuickNet mesh systém out provádí tradiční síťovou instalaci.

Velikost:

60″ x 44″ x 24″

Trubky:

1,25″ trubky ocel

Stavební:

Konstrukce svorky (montáž bez
nástrojů) Drátové svary RoadEZ prodlužují životnost síťoviny

Materiál:

10,000D polyesterová síť

Trubky:

Flexibilní laminátové trubky

 

 

 

 

 

Varianta Nedoporučujeme střílet pukem

Zcela unikátní výrobek Winnwell Hokejová branka Winnwell 60" Quik Net, 60" od značky Winnwell snadno můžete pořídit právě nyní levně. K sehnání zrovna v akci za 2 990 Kč.