Winnwell Hokejka Winnwell Q7 Grip 2017 SR, Senior, 85, L, PS119

Nová velmi kvalitní hokejka na lední hokej Winnwell Q7. Povedená hokejka Winnwell v atraktivním černém designu. Extrémně odolná hokejka s velmi... více informací »
Winnwell Hokejka Winnwell Q7 Grip 2017 SR
Značka: Winnwell
1 499 Kč
DO OBCHODU >
Nová velmi kvalitní hokejka na lední hokej Winnwell Q7. Povedená hokejka Winnwell v atraktivním černém designu. Extrémně odolná hokejka s velmi...

Nová velmi kvalitní hokejka na lední hokej Winnwell Q7. Povedená hokejka Winnwell v atraktivním černém designu. Extrémně odolná hokejka s velmi nízkou váhou určená pro náročné hráče.

Nová velmi kvalitní hokejka na lední hokej Winnwell Q7. Povedená hokejka Winnwell v atraktivním černém designu. Extrémně odolná hokejka s velmi nízkou váhou určená pro hráče krajských přeborů a náročné hobby hráče.Hokejka Winnwell Q7 má stejně jako celá řada Q Series gripovou úpravu shaftu. Ideální hokejka do mládežnickcýh kategorií. Špičková hokejka s hmotností kolem 550 gramů. Výhradním dovozcem kanadské značky Winnwell Hockey pro ČR je společnost Hejduksport! Veškerý sortiment Winnwell tedy máme skladem! shaft: gripová úprava čepel: Poly-Air-Bond určení: amatérští a hobby hráči – krajský přebor a liga neregistrovaných hmotnost: 550 gramů (SR model) délka hole: 167 cm

Tvrdost 85

Neodolatelný produkt Winnwell Hokejka Winnwell Q7 Grip 2017 SR, Senior, 85, L, PS119 od skvělé značky Winnwell pohodlně pořídíte u nás teď skutečně výhodně! Výhodně za super cenu 1 499 Kč.