Winnwell Dětská sada Winnwell Starter Kit YTH, Dětská, S

Základní řada dětských chráničů pro nejmenší hokejisty. Dětský set hokejové výstroje WINNWELL Youth Starter Kit tento set pro začátečníky... více informací »
Winnwell Dětská sada Winnwell Starter Kit YTH
Značka: Winnwell
3 890 Kč
DO OBCHODU >
Základní řada dětských chráničů pro nejmenší hokejisty. Dětský set hokejové výstroje WINNWELL Youth Starter Kit tento set pro začátečníky...

Základní řada dětských chráničů pro nejmenší hokejisty.

Dětský set hokejové výstroje WINNWELL Youth Starter Kit tento set pro začátečníky obsahuje základní vybavení (chrániče ramen, holeně, kalhoty, chrániče loktů, rukavice a tašku), které potřebuje malý hokejista. Všechny chrániče poskytují dostatečnou ochranu. Mezi hlavní výhody patří velmi nízká hmotnost chráničů a jednoduchost provedení. Lehké a pohodlné chrániče poskytují velmi dobrou pohyblivost. Chrániče ramen, loktů i holení obsahují PE výlisky pro maximální bezpečí vašich dětí. Rukavice chrání ruce vašich malých hokejistů před osekáváním a poskytují dětem dostatek citu pro první střely a přihrávky. Polstrované hokejové kalhoty s pěnou pak změkčují dopady na led a nárazy do mantinelu. Do praktické tašky se pak vejde celý set.

Sada Winnwell Youth Sratret Kit obsahuje:

  • chránič ramen
  • chrániče holení
  • rukavice
  • kalhoty
  • chrániče loktů
  • taška

 

 

Specifikace

 S velikost: Věk 4-6, Výška: 3’3″ – 4’1″ (99 cm – 124 cm), Hmotnost: 40 – 60 lbs. (18kg – 27kg)
 M velikost: Věk 5-8, Výška: 3’7″ – 4’4″ (109cm – 132cm), Hmotnost: 45 – 65 lbs. (20kg – 29kg)
  L velikost: Věk 6-9, Výška: 3’11 “ – 4’7″ (119cm – 140cm), Hmotnost: 50 – 70 lbs. (23kg – 32kg)

Varianta Dětská

Unikátní produkt Winnwell Dětská sada Winnwell Starter Kit YTH, Dětská, S od kvalitního výrobce Winnwell najdete bezpečně online za outletovou cenu! Aktuálně za super cenu 3 890 Kč.