Taška Winnwell Stick Bag Player – Na hokejky, černá

Taška Winnwell Stick Bag Player - Na hokejky - je kvalitní bag na hokejky, který oceníte především při cestách na tréninky či... více informací »
Taška Winnwell Stick Bag Player - Na hokejky
Značka: Winnwell
249 Kč
DO OBCHODU >
Taška Winnwell Stick Bag Player - Na hokejky - je kvalitní bag na hokejky, který oceníte především při cestách na tréninky či...

Taška Winnwell Stick Bag Player – Na hokejky – je kvalitní bag na hokejky, který oceníte především při cestách na tréninky či zápasy.

Taška Winnwell Stick Bag Player – Na hokejky – je kvalitní bag na hokejky, který oceníte především při cestách na tréninky či zápasy.

Popis:

Obal je vyrobený z vysoce odolného materiálu, nemusíte se tak obávat jeho nízké životnosti.

Tato taška pojme 3-4 hokejky, Díky kvalitnímu materiálu a posílené ochraně nehrozí poškození holí při cestování. Uzavírání zajistí kvalitní nylonový zip.

Díky popruhu lze přenášet bag v ruce nebo na rameni. Vyberete si tu nejpohodlnější variantu.

Designéři vsadili na černou barvu.

 


Tento akční produkt Taška Winnwell Stick Bag Player – Na hokejky, černá máte možnost dostat mimo jiné tady na našich stránkách ve známé kategorii hráčské tašky bez koleček! Nyní můžete získat ještě jiné produkty z této známé rubriky za výborné peníze. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce další kvalitní kousky od výrobce Winnwell. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Taška Winnwell Stick Bag Player - Na hokejky, černá od kvalitní společnosti Winnwell k dostání momentálně na webu extra výhodně. Nyní pořídíte za 249 Kč.