Taška Winnwell Puck Bag – Na puky, černá

Taška Winnwell Puck Bag - Na puky - na přenos hokejových puků nebo míčků.   Taška Winnwell Puck Bag - Na puky - na přenos... více informací »
Taška Winnwell Puck Bag - Na puky
Značka: Winnwell
399 Kč
DO OBCHODU >
Taška Winnwell Puck Bag - Na puky - na přenos hokejových puků nebo míčků.   Taška Winnwell Puck Bag - Na puky - na přenos...

Taška Winnwell Puck Bag – Na puky – na přenos hokejových puků nebo míčků.

 

Taška Winnwell Puck Bag – Na puky – na přenos hokejových puků nebo míčků.

 

Taška je ideální pro přenos puků na tréninky či zápasy.

Taška je vyrobena z kvalitní nylonové a polyesterové konstrukce, takže je maximálně odolná proti opotřebení. Zároveň je vyztužena pro ještě větší odolnost a životnost.

Má odolné poutko na nošení v ruce.

Taška má zip pro snadný přístup

Taška pojme přibližně 50 puků.

 

Tento zlevněný produkt Taška Winnwell Puck Bag – Na puky, černá jde získat právě zde tady na webu umístěný v sekci hráčské tašky bez koleček. Nyní si můžete koupit jiné zboží ve zmiňované sekci za zcela nejnižší cenu. To ale však není vše, náš sortiment je ale široký! U nás najdete další produkty od výrobce Winnwell. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Populární dodavatel Winnwell pro vás vyrábí skvělé zboží ! Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Tento akční a ve slevě produkt Taška Winnwell Puck Bag - Na puky, černá od dodavatele s dlouholetou historií Winnwell je k získání na našich stránkách teď se slevou. V akci za 399 Kč.