Taška Winnwell Premium Wheel Bag s madlem, černá, Junior, 36″

Taška WINNWELL Premium Wheel Bag s madlem je kvalitní hokejová taška na kolečkách s teleskopickým madlem. Taška WINNWELL Premium... více informací »
Taška Winnwell Premium Wheel Bag s madlem
Značka: Winnwell
2 769 Kč
DO OBCHODU >
Taška WINNWELL Premium Wheel Bag s madlem je kvalitní hokejová taška na kolečkách s teleskopickým madlem. Taška WINNWELL Premium...

Taška WINNWELL Premium Wheel Bag s madlem je kvalitní hokejová taška na kolečkách s teleskopickým madlem.

Taška WINNWELL Premium Wheel Bag s madlem je kvalitní hokejová taška na kolečkách s teleskopickým madlem.

Taška je určena pro všechny kategorie hráčů, včetně těch nejnáročnějších hokejových profesionálů. Terénní kolečka  a madlo zaručují pohodlnou přepravu i na delší vzdálenosti. Taška WINNWELL Premium Wheel Bag s madlem je kvalitní taška z odolného materiálu (polyesteru), která má kvalitní a pevné madlo, kvalitní dvojitý zip, boční kapsy a vnitřní kapsu tvořenou PVC tkaninou.

Základním materiálem je velmi pevný a odolný nylon/polyester, odolné zipy a spodní dno tašky je zpevněno plastovými lyžinami. Taška je vybavena terénními, velmi odolnými kolečky, které jedou i po méně kvalitním povrchu a systémem teleskopické rukojeti. Pro  přenos v ruce na kratší vzdálenosti má taška dva klasické úchyty, které lze spojit páskem na suchý zip.

Specifikace

Velikost

Senior 40 „x 16“ x 18“
Junior 36″ x 15″ x 16″

Materiál:

600D polyester s PVC podkladem

Zip:

Těžká práce (#10)

Popruh:

5cm pásy o šířce

Další:

Okno ID

Kola:

Celo terénní

Tento skvělý výrobek Taška Winnwell Premium Wheel Bag s madlem, černá, Junior, 36" s osvědčenou značkou Winnwell máte možnost pořídit právě nyní za skvělou cenu. Nyní lze objednat jen za 2 769 Kč.