Taška Winnwell Basic Carry YTH, tmavě modrá, Dětská, 24″

Taška Winnwell Basic Carry je kvalitní hokejová taška bez koleček přes rameno, určená na  hokejové vybavení a především pro... více informací »
Taška Winnwell Basic Carry YTH
Značka: Winnwell
649 Kč
DO OBCHODU >
Taška Winnwell Basic Carry je kvalitní hokejová taška bez koleček přes rameno, určená na  hokejové vybavení a především pro...

Taška Winnwell Basic Carry je kvalitní hokejová taška bez koleček přes rameno, určená na  hokejové vybavení a především pro začínající hráče a malé hokejisty.

Taška Winnwell Basic Carry je kvalitní hokejová taška bez koleček přes rameno, určená na  hokejové vybavení a především pro začínající hráče a malé hokejisty.

 

Je kvalitní základní taška z odolného materiálu (polyesteru), která má  pevné popruhy, zip přes střední část tašky a vnitřní kapsu tvořenou PVC tkaninou. Velká vnější kapsa umožňuje uložení věcí do samostatného prostoru. Dvě boční kapsy jsou určeny pro uložení bruslí. Další dvě oddělené kapsy jsou na každém konci tašky.

Možnost nosit tašku klasicky v ruce pomocí zesílených nastavitelných úchytů.

Specifikace

Velikost:

Dětská 24″ x 14″ x 12″ (61 x 36 x 31 cm)

Materiál:

600D polyester s PVC podkladem

Zip:

Těžká práce (#10),po celé délce tašky

Popruh:

5cm pásy o šířce

Exkluzivní produkt můžete dostat již dnes na stránkách ve známé kategorii hráčské tašky bez koleček. Nyní si můžete vybrat ostatní produkty z této oblíbené rubriky z pohodlí domova.

Kvalitní kousek Taška Winnwell Basic Carry YTH, tmavě modrá, Dětská, 24" od známé kvalitní značky Winnwell snadno můžete najít u nás za výprodejovou cenu. Výhodně teď u nás za 649 Kč.