Taška Bauer Shower Bag, černá

Taška Bauer Shower Bag - taštička je vhodná na drobné věci. Taška Bauer Shower Bag - taštička je vhodná na drobné věci. Ať... více informací »
Taška Bauer Shower Bag
Značka: Bauer
1 009 Kč
DO OBCHODU >
Taška Bauer Shower Bag - taštička je vhodná na drobné věci. Taška Bauer Shower Bag - taštička je vhodná na drobné věci. Ať...

Taška Bauer Shower Bag – taštička je vhodná na drobné věci.

Taška Bauer Shower Bag – taštička je vhodná na drobné věci.

Ať už se jedná o hygienické potřeby, pásky, tkaničky či jiné příslušenství, vždy je dobré tyto věci držet pohromadě, jelikož se ve velké tašce složitě hledají. Díky této taštičce je vždy hned najdete. Můžete ji hodit do velké hokejové tašky ale hodí se i pro samostatné použití .

Zcela unikátní produkt Taška Bauer Shower Bag, lze koupit ještě na stránkách umístěný v sekci příslušenství. Nyní pořídíte nové výrobky z této oblíbené kategorie za výprodejovou cenu. Populární značka Bauer pro své zákazníky dodává top sortiment. za neuvěřitelně výhodné ceny. Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na další produkty od značky Bauer. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Hodně prodávaný kousek Taška Bauer Shower Bag, černá od značky se zárukou kvality Bauer máte možnost dostat aktuálně na našich stránkách extra se slevou. Cenově vychází na 1 009 Kč.