SUPREME MACH GOAL PAD SR M

Betony Supreme Mach, které si pořídíte v bílé i barevných variantách. Jsou tím, co potřebuje profesionální gólman toužící po špičkové... více informací »
SUPREME MACH GOAL PAD SR M
Značka: Bauer
59 999 Kč
DO OBCHODU >
Betony Supreme Mach, které si pořídíte v bílé i barevných variantách. Jsou tím, co potřebuje profesionální gólman toužící po špičkové...

Betony Supreme Mach, které si pořídíte v bílé i barevných variantách. Jsou tím, co potřebuje profesionální gólman toužící po špičkové výstroji. Tento model poskytuje brankáři nebývalou stabilitu: stará se o ni CALF SUPPORT SYSTEM, kombinující kvalitní lýtkový polštář a lýtkový držák zabudovaný do lýtkové desky. V tom jsou betony Supreme Mach na trhu unikátní. Hned na první pohled oceníte také zcela nový systém upínání TUNE-FIT+, zajišťující vyvážení betonu na noze. Betony Supreme Mach gólmanovi přinesou i větší kontrolu nad pohyby, lépe obepínají lýtko a jsou skvěle prodyšné. Nový úhel zlomu pod kolenem a vyztužení stehenní části CURV kompozitem navíc zařídí, abyste bezkonkurenčně pokryli celou branku. Příjemným bonusem je výborná odolnost betonů – mají na sobě jednodílnou a bezešvou kůži SLIDER, která vydrží i nejtvrdší nárazy, napomáhá rychlému slidování a odrážení puků do bezpečí.Tento kvalitní a levný produkt máte možnost sehnat bezstarostně tu na webu ve známé rubrice . Nyní získáte kvalitní kousky z naší sekce za výprodejovou cenu! Výrobce představuje kvalitní sortiment Přesvědčte se sami.

Oblíbený a kvalitní produkt SUPREME MACH GOAL PAD SR M od známého výrobce Bauer jednoduše naleznete tady teď skutečně levně. Pouze nyní za 59 999 Kč.