SUPREME MACH CHEST PROTECT

Brankářská vesta Supreme Mach, plná nejnovějších technologií a vyrobená na míru profesionálním gólmanům. Tento model navazuje na své... více informací »
SUPREME MACH CHEST PROTECT
Značka: Bauer
16 499 Kč
DO OBCHODU >
Brankářská vesta Supreme Mach, plná nejnovějších technologií a vyrobená na míru profesionálním gólmanům. Tento model navazuje na své...

Brankářská vesta Supreme Mach, plná nejnovějších technologií a vyrobená na míru profesionálním gólmanům. Tento model navazuje na své předchůdce Ultrasonic, ELITE a GSX. Je jedinečný závěsnými rameny AMP 2.0, které zajišťují 100% pokrytí prostoru a naprosto volnou pohyblivost. O maximální pokrytí v oblasti ramen se starají nastavitelné vycpávky z pěny SHOCKLITE PRO, s nastavením na suchý zip. Skvěle vyřešená je i ochrana: pěna Rebound Control v místech hrudní kosti výtečně tlumí nárazy puků, FUSED COMPS biceps a předloktí pak chrání zbytek horní poloviny těla. Celkově se síla nárazů snížuje o 40 %. Vesta sedí mimo tělo a díky výstelce ThermoCore Zero snižuje teplotu brankáře. Zvýšení proudění vzduchu v oblasti páteře je zárukou, že se budete při chytání cítit naprosto komfortně. Tento akční a ve slevě produkt SUPREME MACH CHEST PROTECT jde pořídit právě tu v oblíbené kategorii uncategorized! Nyní najdete parádní zboží z této rubriky za internetové ceny. Známý výrobce nabízí kvalitní produkty. Vždyť to vidíte sami!

Žádaný produkt SUPREME MACH CHEST PROTECT od našeho známého výrobce Bauer máte možnost získat momentálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu. Cena již od 16 499 Kč.