SUPREME M5PRO CATCHER SR

Lapačka Supreme M5PRO, dostupná pro seniorní gólmany i kategorii Intermediate. Je určená brankářům výkonnostní úrovně, ale díky parádnímu... více informací »
SUPREME M5PRO CATCHER SR
Značka: Bauer
8 199 Kč
DO OBCHODU >
Lapačka Supreme M5PRO, dostupná pro seniorní gólmany i kategorii Intermediate. Je určená brankářům výkonnostní úrovně, ale díky parádnímu...

Lapačka Supreme M5PRO, dostupná pro seniorní gólmany i kategorii Intermediate. Je určená brankářům výkonnostní úrovně, ale díky parádnímu designu a některým technologiím připomíná elitní model. Supreme M5PRO se pyšní velkým košem a systémem upínání z profesionálního modelu MACH. Dokonalé pokrytí má na starost materiál CATCHLITE, snadné otevírání a zavírání lapačky pak zajišťuje dlaň s materiálem T-TRAP – díky tomu už se žádný puk po zákroku neodrazí zpátky před brankoviště. Nejlepší materiály očekávejte i uvnitř rukavice. Najdete v ní CATCH-GRIP a PALM LINER, pro lepší úchop a pro lepší kontrolu nad pohybem prstů a palců. Tyto materiály zároveň výborně chrání ruku gólmana. Na zápěstí je umístěný nový pásek Range of motion pro maximálně pohodlné nasazení. Celkově se těšte na snadnou rotaci zápěstí a komfortní pohyb lapačkou za všech herních situací.
Hodně prodávaný kus SUPREME M5PRO CATCHER SR můžete nakoupit bezstarostně tady na stránkách umístěný v kategorii uncategorized! Nyní si můžete pořídit unikátní produkty ze zmíněné kategorie z pohodlí domova. Známá značka vám může nabídnout špičkové produkty Nové kousky každý den.

Tento diskontní produkt SUPREME M5PRO CATCHER SR od kvalitního výrobce Bauer k dostání tady nyní opravdu levně. Zrovna teď v akci za 8 199 Kč.