SUPREME M5PRO CATCHER SR MTO

Lapačka Supreme M5PRO, dostupná pro seniorní gólmany i kategorii Intermediate. Je určená brankářům výkonnostní úrovně, ale díky parádnímu... více informací »
SUPREME M5PRO CATCHER SR MTO
Značka: Bauer
8 199 Kč
DO OBCHODU >
Lapačka Supreme M5PRO, dostupná pro seniorní gólmany i kategorii Intermediate. Je určená brankářům výkonnostní úrovně, ale díky parádnímu...

Lapačka Supreme M5PRO, dostupná pro seniorní gólmany i kategorii Intermediate. Je určená brankářům výkonnostní úrovně, ale díky parádnímu designu a některým technologiím připomíná elitní model. Supreme M5PRO se pyšní velkým košem a systémem upínání z profesionálního modelu MACH. Dokonalé pokrytí má na starost materiál CATCHLITE, snadné otevírání a zavírání lapačky pak zajišťuje dlaň s materiálem T-TRAP – díky tomu už se žádný puk po zákroku neodrazí zpátky před brankoviště. Nejlepší materiály očekávejte i uvnitř rukavice. Najdete v ní CATCH-GRIP a PALM LINER, pro lepší úchop a pro lepší kontrolu nad pohybem prstů a palců. Tyto materiály zároveň výborně chrání ruku gólmana. Na zápěstí je umístěný nový pásek Range of motion pro maximálně pohodlné nasazení. Celkově se těšte na snadnou rotaci zápěstí a komfortní pohyb lapačkou za všech herních situací. Akční a ve slevě produkt je k sehnání bez problémů na našem webu v kategorii uncategorized! Najděte si akční produkty ze zmíněné kategorie v bezva akci. To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký! U nás v nabídce najdete další prověřené produkty značky . Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt SUPREME M5PRO CATCHER SR MTO s pečetí kvality od značky Bauer můžete nakoupit na našich stránkách za skvělou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 8 199 Kč.