Skateboard Playlife Hotrod 31×8″

Skateboard Playlife Hotrod s velikosti desky 31x8" je vyroben z kanadského a ruského dřeva. Průměr koleček je 50mm a jejich tvrdost... více informací »
Skateboard Playlife Hotrod 31x8"
Značka: Powerslide
799 Kč
DO OBCHODU >
Skateboard Playlife Hotrod s velikosti desky 31x8" je vyroben z kanadského a ruského dřeva. Průměr koleček je 50mm a jejich tvrdost...

Skateboard Playlife Hotrod s velikosti desky 31×8″ je vyroben z kanadského a ruského dřeva. Průměr koleček je 50mm a jejich tvrdost je 95A. 5″ trucky a ložiska Abec 7 Carbon Pro zajistí skvělý požitek z jízdy.

Skateboard Playlife Deadly Eagle 31×8″- skateboardový komplet.

 

Popis:

Skateboard Playlife Deadly Eagle 31×8″ má osmivrstvou širokou desku, která je polepena kvalitním delux gripem. 

Má pevné 5″ trucky z hliníku.

Tento komplet má kolečka o tvrdosti 95A a o velikosti 52mm, která pohání ložiska ABEC7.

Maximální doporučená nosnost 100kg.

Specifikace:

  • Velikost koleček: 52 mm
  • Tvrdost koleček: 95A
  • Ložiska: ABEC 7 Carbon Pro
  • Rozměry desky: 31″ x 8″
  • Trucky5″ AL

 

 

 

 


Tento akční výrobek máte možnost nakoupit rovnou tady u nás umístěný v sekci skateboardy. Najděte si parádní výrobky z této známé kategorie za internetové ceny. Přední značka Powerslide vyrábí skvělý sortiment. levně! To ale ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. Podívejte se také na další prověřené zboží značky Powerslide. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Skateboard Playlife Hotrod 31x8" od značky s tradicí a dobrou pověstí Powerslide jednoduše najdete již dnes výhodně. Nabídky od 799 Kč.