Skateboard Playlife Fierce Wolf 31×8″

Skateboard Playlife Fierce Wolf je perfektní pro příjemnou jízdu, slideování i zkoušení nových triků. Skateboard Playlife Fierce... více informací »
Skateboard Playlife Fierce Wolf 31x8"
Značka: Powerslide
1 799 Kč
DO OBCHODU >
Skateboard Playlife Fierce Wolf je perfektní pro příjemnou jízdu, slideování i zkoušení nových triků. Skateboard Playlife Fierce...

Skateboard Playlife Fierce Wolf je perfektní pro příjemnou jízdu, slideování i zkoušení nových triků.

Skateboard Playlife Fierce Wolf je perfektní pro příjemnou jízdu, slideování i zkoušení nových triků.
8″ deska z kanadského javoru, který dodává skatu ty správné vlastnosti má pefektní konkávní tvar, který umožní snadné zvládnutí všech triků. Nakopnutá pata ti pomůže k ještě většímu „olíčku“.
Kvalitní hliníkové trucky s rychlými a trvanlivými 50mm PU koly o perfektní tvrdosti 100A spolu se silnými, nárazuvzdornými ložisky Wicked Vám umožní létat po místním parku, brousit kolejnice nebo skákat na svých oblíbených překážkách.

Tento oblíbený výrobek Skateboard Playlife Fierce Wolf je k sehnání lehce tady u nás zařazený v rubrice skateboardy. Nyní pořídíte nové zboží z této známé sekce ve výprodejové akci! Přední dodavatel Powerslide vás obohatí o vynikající produkty. za překvapivě výhodnou cenu.

Tento neodolatelný produkt Skateboard Playlife Fierce Wolf 31x8" s osvědčenou značkou Powerslide snadno můžete pořídit v aktuální nabídce za akční cenu. Cenově vychází na 1 799 Kč.