Skateboard Playlife Black Panther 31×8″

Skateboard Playlife Black Panther 31x8"  je perfektní pro příjemnou jízdu, slideování i zkoušení nových triků. Skateboard... více informací »
Skateboard Playlife Black Panther 31x8"
Značka: Powerslide
1 799 Kč
DO OBCHODU >
Skateboard Playlife Black Panther 31x8"  je perfektní pro příjemnou jízdu, slideování i zkoušení nových triků. Skateboard...

Skateboard Playlife Black Panther 31×8″  je perfektní pro příjemnou jízdu, slideování i zkoušení nových triků.

Skateboard Playlife Black Panther 31×8″  je perfektní pro příjemnou jízdu, slideování i zkoušení nových triků.

Popis:

8″ deska z kanadského javoru, který dodává skatu ty správné vlastnosti má pefektní konkávní tvar, který umožní snadné zvládnutí všech triků. Nakopnutá pata ti pomůže k ještě většímu „olíčku“.
Kvalitní hliníkové trucky s rychlými a trvanlivými 50mm PU koly o perfektní tvrdosti 100A spolu se silnými, nárazuvzdornými ložisky Wicked Vám umožní létat po místním parku, brousit kolejnice nebo skákat na svých oblíbených překážkách.

Designový kousek Skateboard Playlife Black Panther 31×8″ seženete bez problémů na našich stránkách ve známé sekci skateboardy! Nyní najdete kvalitní produkty z této populární kategorie za skvělou cenu. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další prověřené produkty od dodavatele Powerslide. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Powerslide pro své zákazníky poskytuje skvělé výrobky. za výborné peníze.

Exkluzivní produkt Skateboard Playlife Black Panther 31x8" od značky se zárukou kvality Powerslide lze získat právě teď v naší nabídce za příznivou cenu. Momentálně k dispozici za 1 799 Kč.