Profihokejka - vše pro hokej

Skateboard Choke Juicy Susi Dirty Harry Clear Orange, oranžová

Tento kvalitní a levný kus Skateboard Choke Juicy Susi Dirty Harry Clear Orange, oranžová od společnosti s dlouholetou tradicí Powerslide pohodlně dostanete na našich stránkách za výprodejovou cenu. Teď za akční cenu 1 749 Kč. EAN: 4040333427064
Skateboard Choke Juicy Susi Dirty Harry Clear Orange
DO OBCHODU >
Značka: Powerslide
1 749
Popis produktu

Skateboard Choke Juicy Susi Dirty Harry Clear Orange – legendární vinylové mini boardy ze 70. let jsou zpět – stylové skaty Juicy Susi s pestrobarevnými deskami a koly.

Skateboard Choke Juicy Susi Dirty Harry Clear Orange – legendární vinylové mini boardy ze 70. let jsou zpět – stylové skaty Juicy Susi s pestrobarevnými deskami a koly.

Popis:

Juicy Susi je série boardů značky Choke. Vinylové mini longboardy, které mají poměrně malou desku, ale velká kolečka. Juicy Susi Dirty Harry mají širší, delší a konkávní desku o rozměrech 60 x 16,5 cm. AL casted Susi Truck, který je extra odolný. Skate je osazený polyuretanovými kolečky Juicy ve velikosti 60 x 45 mm v tvrdosti 78A. Super kolečka, která výborně tlumí nerovnosti. O jejich tichý chod se starají ložiska WCD ABEC 5. Kvalitně osazené a velmi pružné mini boardy jsou dostupné v několika barevných variantách. Stačí si pouze vybrat! Díky své velikosti a nízké hmotnosti jsou Juicy Susi ideální na cruising po městě. Dokonale ovladatelné skaty, které můžete mít stále s sebou. Juicy Susi – to je parádní retro záležitost ve stylu oblíbených penny, ale za daleko nižší cenu.

Detail:

  • kolečka: 60 x 45 mm Juicy 78A MD SHR
  • ložiska: WCD ABEC 5
  • deska: 60 x 16,5cm (23,75″ x 6,5″)
  • truck: alu 3,5″ AL casted Juicy
  • nosnost: 100 kg