Profihokejka - vše pro hokej

Skateboard Choke Juicy Susi Big Jim Glow, bílá

Velmi žádaný produkt Skateboard Choke Juicy Susi Big Jim Glow, bílá s pečetí kvality od značky Powerslide jednoduše najdete u nás nyní opravdu levně! Stojí teď u nás 1 890 Kč. EAN: 4040333440230
Skateboard Choke Juicy Susi Big Jim Glow
DO OBCHODU >
Značka: Powerslide
1 890
Popis produktu

Skateboard Choke Juicy Susi Big Jim Glow – legendární vinylové mini boardy ze 70. let jsou zpět, stylové skaty Juicy Susi s pestrobarevnými deskami a koly.

Skateboard Choke Juicy Susi Big Jim Glow – legendární vinylové mini boardy ze 70. let jsou zpět, stylové skaty Juicy Susi s pestrobarevnými deskami a koly.

Popis:

Juicy Susi je série boardů značky Choke. Vinylové mini longboardy, které mají poměrně malou desku, ale velká kolečka. Juicy Susi mají desku o rozměrech 72 x 19 cm. Original Aluminium casted Juicy Truck, který je extra odolný. Skate je osazený polyuretanovými kolečky ve velikosti 60 x 45 mm v tvrdosti 78A. Super kolečka, která výborně tlumí nerovnosti. O jejich tichý chod se starají ložiska třídy ABEC 5. Kvalitně osazené a velmi pružné mini boardy jsou dostupné v několika barevných variantách. Stačí si pouze vybrat! Díky své velikosti a nízké hmotnosti jsou Juicy Susi ideální na cruising po městě. Dokonale ovladatelné skaty, které můžete mít stále s sebou. Juicy Susi – to je parádní retro záležitost ve stylu oblíbených penny, ale za daleko nižší cenu.

Detail:

  • kolečka: 60 x 45 mm, Juicy 78A MD SHR
  • ložiska: WCD ABEC 5
  • deska: PP composite 72 x 19 cm (28″ x7,5″)
  • truck: Alu 4″ original casted Juicy, Jelly interlock cushions