Síť do postranní sítě Winnwell 72″ kovová, 72″

Kovová postranní síť WinnWell do postranní sítě 72"  poslouží jako praktický pomocník při střeleckých trénincích s... více informací »
Síť do postranní sítě Winnwell 72" kovová
Značka: Winnwell
690 Kč
DO OBCHODU >
Kovová postranní síť WinnWell do postranní sítě 72"  poslouží jako praktický pomocník při střeleckých trénincích s...

Kovová postranní síť WinnWell do postranní sítě 72″  poslouží jako praktický pomocník při střeleckých trénincích s pukem nebo míčkem.

Kovová postranní síť WinnWell do postranní sítě 72″  poslouží jako praktický pomocník při střeleckých trénincích s pukem nebo míčkem.

Kovová postranní síť WinnWell  snadno zachytí prudké střely. Síť je určena pro branky s oficiálními hokejovými rozměry, tedy 72″ a poskytne kvalitní pokrytí prostoru kolem branky.

Popis

Naše náhradní síť je ideální pro hráče, kteří chtějí upgradovat nebo nahradit síťovinu na stávajícím ocelovém nebo plastovém cíli.

Specifikace

Velikost:

72″

Materiál:

Těžký 10 000D polyester

Zahrnuje:

struny a plastové vazby jsou součástí balení pro snadnou aplikaci na jakoukoli síť

Tento oblíbený produkt Síť do postranní sítě Winnwell 72″ kovová, 72″ jde koupit bez obtíží tady u nás umístěný v kategorii hokejové branky. Připravili jsme ostatní kusy z této rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Věhlasná značka Winnwell vám poskytuje vysoce kvalitní výrobky. za parádní cenu!

Výjimečný a žádaný kousek Síť do postranní sítě Winnwell 72" kovová, 72" od kvalitní společnosti Winnwell jde pořídit aktuálně na webu výhodně. Momentálně v akci za 690 Kč.