Sher-Wood Batoh Sher-Wood Wheel Backpack Code V, Senior, černá

Vynikající produkt lze pořídit nyní tu na našem webu v populární kategorii hokejové tašky! Nyní pořídíte parádní produkty z této známé... více informací »
Sher-Wood Batoh Sher-Wood Wheel Backpack Code V
Značka: Sher-Wood
4 400 Kč
DO OBCHODU >
Vynikající produkt lze pořídit nyní tu na našem webu v populární kategorii hokejové tašky! Nyní pořídíte parádní produkty z této známé...

Vynikající produkt lze pořídit nyní tu na našem webu v populární kategorii hokejové tašky! Nyní pořídíte parádní produkty z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Stylový batoh na hokejovou výstroj od kanadské značky Sher-Wood.

Stylový batoh na hokejovou výstroj od kanadské značky Sher-Wood.

Sherwood chtěl vyrobit batoh/tašku, s kterou by byla přeprava hokejové výzbroje co nejjednodušší, proto vyrobil batoh s teleskopickým madlem, nastavitelnými popruhy a kolečky.

Hráč se tak může rozhodnout, zda batoh ponese nebo potáhne.

Je vybaven přihrádkami, do kterých se výstroj snadno poskládá. Mimo jiné se jedná o kapsu na helmu, která zajistí, že nedojde k poškrábání.

Dalšími vychytávkami jsou poutka na hokejku, díky kterým budete mít svou zbraň vždy po ruce, okénko na jmenovku či skládací hliníková teleskopická rukojeť.

Rozměr: 93 x 55 x 50 cm

Barva Černá

Tento neodolatelný produkt Sher-Wood Batoh Sher-Wood Wheel Backpack Code V, Senior, černá od oblíbené značky Sher-Wood snadno můžete získat zde nyní za výborné peníze. Nyní pořídíte za super cenu 4 400 Kč.