Rukavice Bauer X Int

Rukavice Bauer X pro kategorii intermediate, které si můžete pořídit ve dvou velikostech. Jsou určené primárně amatérským hokejistům hrajícím... více informací »
Rukavice Bauer X Int
Značka: Bauer
1 799 Kč
DO OBCHODU >
Rukavice Bauer X pro kategorii intermediate, které si můžete pořídit ve dvou velikostech. Jsou určené primárně amatérským hokejistům hrajícím...

Rukavice Bauer X pro kategorii intermediate, které si můžete pořídit ve dvou velikostech. Jsou určené primárně amatérským hokejistům hrajícím rekreačně ve volném čase, přesto na tomto modelu najdete prvky profesionální výstroje. Za skvělou cenu od nich očekávejte několik technologických zlepšováků, které byste jinak v této výkonnostní kategorii sháněli jen těžko. Rukavice Bauer X se vyznačují zúženým a elegantním střihem a také propracovaným designem. O vaše mimořádné pohodlí se postará sublimovaná podšívka a také maximálně měkká dlaň TAKTILE, kterou najdete třeba u modelu Vapor X2.9. Z praktických výhod vás kromě nadstandardního pohodlí nadchne i skvělé propojení rukavice s hokejkou – může se totiž pochlubit dvoudílným palcem Flex Thumb, který držení a ovládání hole posouvá na novou úroveň. Tento model si na první pohled zamilujete, pokud se rádi necháte unést nadčasovým provedením výstroje. Kromě výjimečného střihu a designu vývojáři rukavicím dali i vylepšené barvy, takže hned na prvním tréninku před spoluhráči zazáříte. Nevíte si rady s rukavicemi? V článku jak vybrat rukavice jsme sepsali pár jednoduchých tipů.

Vysoce kvalitní produkt Rukavice Bauer X Int od kvalitní společnosti Bauer naleznete právě zde pořád výhodně! Produkt nakoupíte teď u nás za 1 799 Kč.