Rukavice Bauer Supreme Ultrasonic S21 JR, Junior, 10″, černá

Tento unikátní produkt Rukavice Bauer Supreme Ultrasonic S21 JR, Junior, 10", černá od společnosti s předním postavením na trhu Bauer lze zakoupit aktuálně na našich stránkách skutečně výhodně! Právě lze objednat jen za 4 649 Kč. EAN: 688698491845
Rukavice Bauer Supreme Ultrasonic S21 JR
Značka: Bauer
4 649 Dostupnost: není skladem
DO OBCHODU >

Popis produktu

Rukavice Bauer Supreme Ultrasonic jsou profesionálním top modelem rukavic, které byly vyvinuty pro ty nejlepší hráče na světě!

Rukavice Bauer Supreme Ultrasonic S21 –  jsou profesionálním top modelem rukavic, které byly vyvinuty pro ty nejlepší hráče na světě!

Popis:

Vnější hřbet této rukavice tvoří pěna trojí hustoty s PORON XRD. To je velmi lehká pěna, která dokonale ochrání, ale zachová rukavici lehkou a pohodlnou.

Povrch rukavice tvoří technologie PRO Lite Tex s PU překrytím. Pěna trojí hustoty s HYPERLITE HD pěnou a výztuhami z PE materiálu dokonale ochrání prsty.

Nová technologie SHOT BOOST FINGERS díky které je nově prostředníček a prsteníček konstruován ze 3 částí pro perfektní úchop hole, cit a snadnější střelbu. Palec rukavice je klasicky dvoudílný a skvěle pohyblivý.

Dlaň PALM PRO FEEL MAX-CONNECT z jemné slonoviny nabízí jedinečný cit při střelbě a práci s holí.

Skvělá odolnost je samozřejmostí.