RenFrew Páska RenFrew USA Flag, USA, 25mx24mm

Hokejová páska na hokejku se vzorem americké vlajky. Hokejová páska se vzorem americké vlajky s návinem 25 m. Hokejové pásky Renfrew patří mezi... více informací »
RenFrew Páska RenFrew USA Flag
Značka: RenFrew
169 Kč
DO OBCHODU >
Hokejová páska na hokejku se vzorem americké vlajky. Hokejová páska se vzorem americké vlajky s návinem 25 m. Hokejové pásky Renfrew patří mezi...

Hokejová páska na hokejku se vzorem americké vlajky.

Hokejová páska se vzorem americké vlajky s návinem 25 m. Hokejové pásky Renfrew patří mezi nejoblíbenější pásky na hokejky po celém světě. Používají je profesionální hráči v NHL a další hráči v profi ligách. Pásky Renfrew mají výjimečnou výdrž a perfektní lepící vlastnosti, které drží pásku na hokejce. Některé modely mají také zoubkaté okraje, které umožňují trhání pásky ručně. Už si nemusíte nosit nebo půjčovat nůžky. Ať už jste profesionál nebo rekreační hráč, pásky Renfrew jsou jasnou volbou a dobrou investicí, která se 100% vyplatí.

Velikost 25mx24mm

Velmi žádaný produkt RenFrew Páska RenFrew USA Flag, USA, 25mx24mm originál od značky RenFrew máte možnost pořídit aktuálně na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výhodně teď u nás za 169 Kč.