RenFrew Páska RenFrew Canada Flag, Canada, 25mx24mm

Každý fanoušek kolébky hokeje si nyní může pořídit pravou kanadskou pásku na hokejku Renfrew. Navíc s vlajkou s javorovým listem. Hokejová páska... více informací »
RenFrew Páska RenFrew Canada Flag
Značka: RenFrew
169 Kč
DO OBCHODU >
Každý fanoušek kolébky hokeje si nyní může pořídit pravou kanadskou pásku na hokejku Renfrew. Navíc s vlajkou s javorovým listem. Hokejová páska...

Každý fanoušek kolébky hokeje si nyní může pořídit pravou kanadskou pásku na hokejku Renfrew. Navíc s vlajkou s javorovým listem.

Hokejová páska se vzorem kanadské vlajky s návinem 25 m. Hokejové pásky Renfrew patří mezi nejoblíbenější pásky na hokejky po celém světě. Používají je profesionální hráči v NHL a další hráči v profi ligách. Pásky Renfrew mají výjimečnou výdrž a perfektní lepící vlastnosti, které drží pásku na hokejce. Některé modely mají také zoubkaté okraje, které umožňují trhání pásky ručně. Už si nemusíte nosit nebo půjčovat nůžky. Ať už jste profesionál nebo rekreační hráč, pásky Renfrew jsou jasnou volbou a dobrou investicí, která se 100% vyplatí.

Velikost 25mx24mm

Tento vynikající kus RenFrew Páska RenFrew Canada Flag, Canada, 25mx24mm od známé značky RenFrew je k dispozici tady nyní v bezva akci. Výhodně za cenu 169 Kč.