Posilovací kolečko W1 LiveUP

S rozšířeným kolečkem, nízká hmotnost, velká mechanická odolnost. Pro posílení břicha, ramen, rukou a zad. Posilovací... více informací »
Posilovací kolečko W1 LiveUP
Značka: Merco
250 Kč
DO OBCHODU >
S rozšířeným kolečkem, nízká hmotnost, velká mechanická odolnost. Pro posílení břicha, ramen, rukou a zad. Posilovací...

S rozšířeným kolečkem, nízká hmotnost, velká mechanická odolnost. Pro posílení břicha, ramen, rukou a zad.

Posilovací kolečko LiveUp W1 je určeno pro posílení břicha, ramen, rukou a zad. Při snadném cvičení si nejen pěkně vytvarujete zmíněné části těla, ale spálíte i velké množství přebytečných kalorií. Cvičení s posilovacím kolečkem je velice jednoduché a přitom účinné.

Posilovací kolečko LiveUp W1 je vyrobené z Polypropylenu, který vyniká nízkou vahou a především velmi dobrou mechanickou odolnostní. Rozšířené kolečko a nezvykle široká osa dává tomuto posilovači extra stabilitu a větší rozsah cvičení. Posilovací kolečko LiveUp W1 o průměru 190 mm je lehké a skladné a vy si tak můžete užít cvičení nejen v klidu vašeho domova, ale stejně tak si jej můžete vzít s sebou třeba na dovolenou nebo pracovní cestu. 
Kolečko je určeno na maximální zatížení do 120 kg. 

Ve slevě produkt Posilovací kolečko W1 LiveUP od naší známé značky Merco můžete získat tady a teď právě téměř zdarma. Akční cena 250 Kč.