Profihokejka - vše pro hokej

Podvozky Chaya Shiva Clip 20°, 10

Tento designový produkt Podvozky Chaya Shiva Clip 20°, 10 od společnosti se zárukou kvality Powerslide jde nakoupit v naší online nabídce ve slevě. Zrovna teď v akci za 8 319 Kč.
EAN: 4040333400425
Podvozky Chaya Shiva Clip 20°
Ověřit dostupnost
Značka: Powerslide
8 319
Popis produktu

Chaya Shiva Clip Plate jsou nejsofistikovanější rámy na trhu, které jsou vybaveny neuvěřitelnými funkcemi pro bezkonkurenční výkon. Nejvýznamější je pravděpodobně systém Dual Center Mount (DCM).

Chaya Shiva Clip Plate jsou nejsofistikovanější rámy na trhu, které jsou vybaveny neuvěřitelnými funkcemi pro bezkonkurenční výkon. Nejvýznamější je pravděpodobně systém Dual Center Mount (DCM). Náš dvoubodový montážní systém umožňuje namontovat rám Chaya na botu Chaya bez použití elektrického nářadí! Shiva Plate můžete namontovat sami po velmi jednoduchém procesu, který může udělat absolutně každý. Namontujte své rámy za pár minut na boty Chaya jednoduchým upevněním dvou šroubů pomocí dodaného ručního nástroje. DCM systém umožňuje pohybovat rámem dopředu a dozadu i do stran tak, aby vyhovoval vašemu preferovanému stylu bruslení.