Páska RenFrew NHL, Boston Bruins, 18mx24mm

Klasická páska na hokejku s NHL motivem. Klasická páska na hokejku s NHL motivem. Páska na hokejku oblíbená u širokého spektra... více informací »
Páska RenFrew NHL
Značka: RenFrew
189 Kč
DO OBCHODU >
Klasická páska na hokejku s NHL motivem. Klasická páska na hokejku s NHL motivem. Páska na hokejku oblíbená u širokého spektra...

Klasická páska na hokejku s NHL motivem.

Klasická páska na hokejku s NHL motivem. Páska na hokejku oblíbená u širokého spektra hráčů ledního hokeje. Velikost 24mm x 18m.  Hokejové pásky Renfrew patří mezi nejoblíbenější pásky na hokejky po celém světě. Používají je profesionální hráči v NHL a další hráči v profi ligách. Pásky Renfrew mají výjimečnou výdrž a perfektní lepící vlastnosti, které drží pásku na hokejce. Některé modely mají také zoubkaté okraje, které umožňují trhání pásky ručně. Už si nemusíte nosit nebo půjčovat nůžky. Ať už jste profesionál nebo rekreační hráč, pásky Renfrew jsou jasnou volbou dobrou investicí, která se 100% vyplatí.

 

Levný kousek Páska RenFrew NHL, Boston Bruins, 18mx24mm od oblíbené značky RenFrew jednoduše najdete bezpečně online trvale výhodně. Aktuálně v akci za 189 Kč.