Páska RenFrew Canada Flag, Canada, 25mx24mm

Každý fanoušek kolébky hokeje si nyní může pořídit pravou kanadskou pásku na hokejku Renfrew. Navíc s vlajkou s javorovým... více informací »
Páska RenFrew Canada Flag
Značka: RenFrew
169 Kč
DO OBCHODU >
Každý fanoušek kolébky hokeje si nyní může pořídit pravou kanadskou pásku na hokejku Renfrew. Navíc s vlajkou s javorovým...

Každý fanoušek kolébky hokeje si nyní může pořídit pravou kanadskou pásku na hokejku Renfrew. Navíc s vlajkou s javorovým listem.

Hokejová páska se vzorem kanadské vlajky s návinem 25 m. Hokejové pásky Renfrew patří mezi nejoblíbenější pásky na hokejky po celém světě. Používají je profesionální hráči v NHL a další hráči v profi ligách. Pásky Renfrew mají výjimečnou výdrž a perfektní lepící vlastnosti, které drží pásku na hokejce. Některé modely mají také zoubkaté okraje, které umožňují trhání pásky ručně. Už si nemusíte nosit nebo půjčovat nůžky. Ať už jste profesionál nebo rekreační hráč, pásky Renfrew jsou jasnou volbou a dobrou investicí, která se 100% vyplatí.

Tento designový produkt Páska RenFrew Canada Flag, můžete koupit bezprostředně tu umístěný v kategorii pásky a omotávky. Vyhledejte si oblíbené produkty ve zmíněné kategorii ve slevě.

Tento kvalitní výrobek Páska RenFrew Canada Flag, Canada, 25mx24mm od skvělé značky RenFrew pohodlně dostanete online za výprodejovou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 169 Kč.