Merco Válec Yoga Roller F5

Praktická pomůcka pro cvičení a nadšence do jógy, rozměr 60 x 14 cm, hmotnost 1,4 kg. Válec Yoga Roller F5 je praktická pomůcka pro cvičení,... více informací »
Merco Válec Yoga Roller F5
Značka: Merco
490 Kč
DO OBCHODU >
Praktická pomůcka pro cvičení a nadšence do jógy, rozměr 60 x 14 cm, hmotnost 1,4 kg. Válec Yoga Roller F5 je praktická pomůcka pro cvičení,...

Praktická pomůcka pro cvičení a nadšence do jógy, rozměr 60 x 14 cm, hmotnost 1,4 kg.

Válec Yoga Roller F5 je praktická pomůcka pro cvičení, stretching a pro nadšence do jógy či pilates. Yoga roller je vhodný ke zlepšování stability, koordinace pohybů, uvolňování a masírování svalstva díky výstupkům po celé ploše válce, podporuje svalovou flexibilitu a zlepšuje krevní oběh. Cvičení s válcem dále pomáhá minimalizovat bolest zad, stabilizovat páteř, zlepšit správné držení těla, napomáhá regeneraci po úrazu. Válec Yoga Roller F5 je vyrobený z odolného PVC a EVA materiálu, jeho délka je 60 cm, průměr 14 cm a hmotnost 1,4 kg. Tento model nabízíme ve více barevných variantách, aby si tak každý mohl vybrat ten správný jóga válec.

Nový produkt Merco Válec Yoga Roller F5 od známé značky Merco k dostání na našich stránkách za outletovou cenu! Nyní můžete mít za 490 Kč.