Merco Posilovací guma Mini Band Set

Praktická sada pěti odporových gum s různou tloušťkou pro efektivní posilování či rehabilitační cvičení. Včetně stahovacího obalu pro... více informací »
Merco Posilovací guma Mini Band Set
Značka: Merco
225 Kč
DO OBCHODU >
Praktická sada pěti odporových gum s různou tloušťkou pro efektivní posilování či rehabilitační cvičení. Včetně stahovacího obalu pro...

Praktická sada pěti odporových gum s různou tloušťkou pro efektivní posilování či rehabilitační cvičení. Včetně stahovacího obalu pro jednoduchou přepravu a uskladnění.

Buďte fit bez složitého nebo těžkého vybavení. Sada odporových gum Merco Mini Band Set je lehký, efektivní a všestranný posilovací nástroj, který můžete použít kdekoliv a kdykoliv. Odporové gumy Merco Mini Band jsou vhodné pro silový trénink v posilovně, protahovací cviky v domácích podmnínkách i rehabilitační cvičení ve zdravotnických zařízeních. Sada Merco Mini Band Set obsahuje pět latexových pásků s obvodovou délkou 50 cm a šířkou 5 cm, každý s jinou úrovní odporu, tak aby odpovídaly individuálním požadavkům každého uživatele na trénink nebo pro zvyšování intenzity Vašeho tréninku. Posilovací gumy Merco Mini Band jsou vyrobené ze zdravotně nezávadného, měkkého a na omak příjemného přírodního latexu a pro snažší identifikaci jsou barevně rozlišené. Bonusem celé sady je textilní obal se stahováním pro usnadnění přepravy a uskladnění. Z domácí tělocvičny až po profesionální sportovní kluby, všestranné posilovací gumy v sadě Merco Mini Band Set najdou využití opravdu všude.
zelená     – 500 x 50 x 0.4 mm
žlutá        – 500 x 50 x 0.6 mm
oranžová – 500 x 50 x 0.8 mm
fialová     – 500 x 50 x 1.0 mm
černá      – 500 x 50 x 1.2 mm

 

Hodně povedený výrobek Merco Posilovací guma Mini Band Set od naší známé značky Merco můžete pořídit tady a teď ve výhodné akci! Momentálně k dispozici za 225 Kč.