McKenney Brankářská vesta McKenney XPG1 Pro SR, Senior, XL

Profesionální brankářská vesta XPG1 splňuje všechny důležité aspekty pro moderní chytání - lehkost, ochranu, pohodlnost a mobilitu.... více informací »
McKenney Brankářská vesta McKenney XPG1 Pro SR
Značka: McKenney
8 059 Kč
DO OBCHODU >
Profesionální brankářská vesta XPG1 splňuje všechny důležité aspekty pro moderní chytání - lehkost, ochranu, pohodlnost a mobilitu....

Profesionální brankářská vesta XPG1 splňuje všechny důležité aspekty pro moderní chytání – lehkost, ochranu, pohodlnost a mobilitu.

Profesionální brankářská vesta XPG1 splňuje všechny důležité aspekty pro moderní chytání – lehkost, ochranu, pohodlnost a mobilitu.

Díky anatomicky tvarovaným hrudním blokům je zvýšena flexibilita a mobilita, zatímco hrudní deska Shock-Shield poskytuje maximální ochranu.

Univerzální konstrukce paží je vybavena chrániči předloktí HD110 a speciálními polštářky pro biceps pro větší ochranu a nižší hmotnost.

Vesta je velmi lehká díky konstrukci Air-Knit a odolné 420 nylonové konstrukce.

Quick-Adjust je nastavitelný systém ramen s popruhy na suchý zip, díky kterému vesta padne každému brankáři.

Oblast loktů je vybavena vložkami z pěnového polštáře.

PFS – Precision Fit Strapping je systém pro rychloupínací boční spony pro precizní utažení vesty na všech potřebných místech.

Záda tvoří podložka pro chránič páteře.

Profesionální vesta za skvělou cenu, to je vesta Mckenney XPG1!

Varianta Senior

Tento oblíbený kus McKenney Brankářská vesta McKenney XPG1 Pro SR, Senior, XL s pečetí kvality od značky McKenney jednoduše seženete momentálně v naši nabídce za výborné peníze. Aktuálně výhodně za 8 059 Kč.