Maska Coveted Inter Pro 906 SR, bílá, Senior, XL, 58-59cm

Maska Coveted Inter Pro 906 SR – vhodná pro profesionální úroveň ochrany všem brankářům, využívá klasický design a... více informací »
Maska Coveted Inter Pro 906 SR
Značka: Coveted
15 999 Kč
DO OBCHODU >
Maska Coveted Inter Pro 906 SR – vhodná pro profesionální úroveň ochrany všem brankářům, využívá klasický design a...

Maska Coveted Inter Pro 906 SR – vhodná pro profesionální úroveň ochrany všem brankářům, využívá klasický design a vytváří exkluzivní styly a tvar.

Maska Coveted Inter Pro 906 SR – vhodná pro profesionální úroveň ochrany všem brankářům, využívá klasický design a vytváří exkluzivní styly a tvar.

Popis:

  • Maska byla vyrobena z ručně přikládaného skleněného vlákna s plnými kevlarovými výztuhami, aby poskytla maximální ochranu.
  • Vnitřek masky má vrstvu z uhlíkových vláken, která přináší elegantní vzhled a poskytuje mimořádnou tuhost, kterou brankáři potřebují.
  • Všechny vrstvy v celé masce jsou spojeny epoxidovou pryskyřicí.
  • Vnitřek masky 906 zahrnuje měkkou, ručně vyřezanou neoprenovou pěnu, která dává brankáři opravdové pohodlí a komfort.
  • K upevnění koše se využívá Coveted nerezové kování pro nejlepší odolnost, proti potu a korozi.
  • Špičková maska na elitní úrovni s dokonalou ochranou s ručně vyrobeným zpracováním spojená s ikonickým designem.

Tento kvalitní a levný produkt Maska Coveted Inter Pro lze sehnat aktuálně na webu v kategorii brankářské hokejové masky! Mrkněte na parádní kousky z této oblíbené rubriky za skvělou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás další vybrané produkty od výrobce Coveted. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Coveted má špičkové produkty !

Velmi žádaný produkt Maska Coveted Inter Pro 906 SR, bílá, Senior, XL, 58-59cm od oblíbené značky se zárukou kvality Coveted snadno získáte bezpečně online až neuvěřitelně levně! Výhodně za 15 999 Kč.