Ložiska Powerslide Wicked Extreme Maxi, 1ks

Nová ložiska Wicked Extreme Maxi jsou dělaná pro off-road kola 200mm. Výborná valivost a dlouhá životnost. Ložiska Wicked Extreme... více informací »
Ložiska Powerslide Wicked Extreme Maxi
Značka: Powerslide
115 Kč
DO OBCHODU >
Nová ložiska Wicked Extreme Maxi jsou dělaná pro off-road kola 200mm. Výborná valivost a dlouhá životnost. Ložiska Wicked Extreme...

Nová ložiska Wicked Extreme Maxi jsou dělaná pro off-road kola 200mm. Výborná valivost a dlouhá životnost.

Ložiska Wicked Extreme Maxi mají pevnou ocelovou klec a 7 ocelových kuliček, které jsou dokonale upraveny, tak aby zaručily nejlehčí točivost.

Při výrobě byl použit japonský olej Kyodo.


Tento žádaný kousek Ložiska Powerslide Wicked Extreme jde koupit rovněž tu na našem webu v populární rubrice ložiska! Nyní můžete koupit kvalitní výrobky z této oblíbené kategorie ve výhodné akci! Značka Powerslide pro vás připravuje prvotřídní produkty. za báječné ceny! Vždyť to vidíte sami. To není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Mrkněte na další skvělé produkty od dodavatele Powerslide. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Super produkt Ložiska Powerslide Wicked Extreme Maxi, 1ks s pečetí kvality od značky Powerslide pohodlně získáte tady teď právě za výborné peníze! Výhodně za skvělou cenu 115 Kč.