Lokty Supreme Ultrasonic Jr

Juniorské lokty Supreme Ultrasonic, které nabízíme ve dvou velikostech. Jedná se o model z prémiové řady Ultrasonic, který je jako dělaný pro... více informací »
Lokty Supreme Ultrasonic Jr
Značka: Bauer
3 099 Kč
DO OBCHODU >
Juniorské lokty Supreme Ultrasonic, které nabízíme ve dvou velikostech. Jedná se o model z prémiové řady Ultrasonic, který je jako dělaný pro...

Juniorské lokty Supreme Ultrasonic, které nabízíme ve dvou velikostech. Jedná se o model z prémiové řady Ultrasonic, který je jako dělaný pro hokejisty požadující tu nejvyšší kvalitu výstroje s nejmodernějšími prvky. Bude se tak hodit všem hráčům na dětských či mládežnických úrovních. Lokty Ultrasonic byly navržené tak, aby umožňovaly maximální pohyblivost při zachování co nejvyšší míry bezpečí. Můžete se tedy do výkonů na ledě opřít naplno, aniž byste se museli kvůli loketním chráničům jakkoliv omezovat. O brilantní ochranu a snížené riziko proříznutí se stará nový ochranný systém ADAPTIV Skin. Kromě pevné ochranné vrstvy u něj oceníte také, že se skvěle přizpůsobí tvaru vaší ruky. Loketní chránič má díky technologii AMP nezávisle připojený chránič předloktí, což vám umožní plný rozsah pohybu. Potěší také atraktivní design laděný do žlutočerných barev a vložka THERMO CORE napuštěná antimikrobiálním systémem proti pocení a zápachu.

Kvalitní produkt Lokty Supreme Ultrasonic Jr pocházející od značky Bauer jednoduše můžete najít zrovna za super cenu! Momentálně k dispozici za 3 099 Kč.