Lokty CCM Jetspeed FT350 YTH, Dětská, M

Lokty CCM Jetspeed FT350 YTH - základní model této řady,  jsou určeny pro amatérské hokejisty, poskytují komfort a dokonalou... více informací »
Lokty CCM Jetspeed FT350 YTH
Značka: CCM
702 Kč
DO OBCHODU >
Lokty CCM Jetspeed FT350 YTH - základní model této řady,  jsou určeny pro amatérské hokejisty, poskytují komfort a dokonalou...

Lokty CCM Jetspeed FT350 YTH – základní model této řady,  jsou určeny pro amatérské hokejisty, poskytují komfort a dokonalou ochranu.

Lokty CCM Jetspeed FT350 YTH – základní model této řady,  jsou určeny pro amatérské hokejisty, poskytují komfort a dokonalou ochranu.

Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

  • Propracované chrániče mají jednodílnou konstrukci, která poskytuje dobrou pohyblivost.
  • Použitý JDP výlisek na kloubu poskytuje dokonalou ochranu a předchází zranění.
  • Loket chrání tvarovaná skořepina, která je  z polyethylenu.
  • Předloktí vyplňuje tvarovaný polyethylenový výlisek a bicepsy chrání lehká pěna.
  • Chrániče se zapínají pomocí 2 pásků, široké suché zipy umožňují snadnou manipulaci a hlavně bezpečně a pevně drží na svém místě a neomezují v pohybu a nikde neškrtí.

 

Akční a ve slevě kousek Lokty CCM Jetspeed FT350 YTH, dostanete mimo jiné tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci lokty. Získejte jiné kusy ve zmíněné rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu! U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů od výrobce CCM. Najdete je níže na této stránce. Výrobce CCM prodává vysoce kvalitní sortiment za překvapivě výhodnou cenu. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Tento velmi žádaný produkt Lokty CCM Jetspeed FT350 YTH, Dětská, M od přední společnosti CCM můžete získat zrovna dneska téměř zdarma! V současnosti pořídíte za cenu 702 Kč.