Lokty Bauer Supreme Ultrasonic Sr

Seniorské lokty Supreme Ultrasonic dostupné ve třech velikostech. Jedná se o model z prémiové řady Ultrasonic, který je jako dělaný pro hokejisty... více informací »
Lokty Bauer Supreme Ultrasonic Sr
Značka: Bauer
4 099 Kč
DO OBCHODU >
Seniorské lokty Supreme Ultrasonic dostupné ve třech velikostech. Jedná se o model z prémiové řady Ultrasonic, který je jako dělaný pro hokejisty...

Seniorské lokty Supreme Ultrasonic dostupné ve třech velikostech. Jedná se o model z prémiové řady Ultrasonic, který je jako dělaný pro hokejisty požadující tu nejvyšší kvalitu výstroje s nejmodernějšími prvky. Kromě profíků se budou vyjímat i ve výbavě hráčů naskakujících na led třikrát až čtyřikrát týdně. Lokty Ultrasonic byly navržené tak, aby umožňovaly maximální pohyblivost při zachování co nejvyšší míry bezpečí. Můžete se tedy do výkonů na ledě opřít naplno, aniž byste se museli kvůli loketním chráničům jakkoliv omezovat. O brilantní ochranu a snížené riziko proříznutí se stará nový ochranný systém ADAPTIV Skin. Kromě pevné ochranné vrstvy u něj oceníte také, že se skvěle přizpůsobí tvaru vaší ruky. Loketní chránič má díky technologii AMP nezávisle připojený chránič předloktí, což vám umožní plný rozsah pohybu. Potěší také atraktivní design laděný do žlutočerných barev a vložka THERMO CORE napuštěná antimikrobiálním systémem proti pocení a zápachu.

Oblíbený a kvalitní produkt Lokty Bauer Supreme Ultrasonic Sr od oblíbené značky se zárukou kvality Bauer lze získat v naší nabídce za outletovou cenu. Cena od 4 099 Kč.