Profihokejka - vše pro hokej

Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Xenon Black 90 Trinity, 4x, 90, 40

Tento neodolatelný kus Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Xenon Black 90 Trinity, 4x, 90, 40 od značky s dlouholetou tradicí Powerslide k dostání zrovna dneska extra výhodně! K sehnání zrovna v akci za 4 799 Kč. EAN: 4040333553480
Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Xenon Black 90 Trinity
DO OBCHODU >
Značka: Powerslide
4 799
Popis produktu

Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Xenon Black 90 Trinity jsou pohodlné a ideální pro vaše rekreační bruslení na rámu Elite Casted 4×90 mm.

Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Xenon Black 90 Trinity – jsou pohodlné a ideální pro vaše rekreační bruslení na rámu Elite Casted 4×90 mm.

Popis :

Fitness brusle Powerslide Phuzion Xenon Black 90 jsou sportovní a pohodlné zároveň.

Brusle je konstruována s lehkým svrškem Powerknit, který je měkký a obepíná nohu, takže je pružný a prodyšný a poskytuje skvělé pohodlí. Podpůrná konstrukce skořepiny a manžety spolu s 45stupňovým páskem s aretací paty nabízí skvělou oporu a dokonalé zajištění paty.

Náš hliníkový rám Elite s patentovaným tříbodovým systémem uchycení TRINITY, rychle se odvalující 90mm kolečka a vysoce spolehlivá ložiska Wicked poskytují nový a bezkonkurenční zážitek z bruslení.

Vybudujte si sebedůvěru a kontrolujte svou rychlost v každé situaci díky výškově nastavitelnému brzdovému systému (HABS).

Tyto brusle představují pohodlí a výkon v té nejlepší kvalitě.