Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Argon Black 100 Trinity, 3x, 100, 41

Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Argon Black 100 Trinity - model vhodný pro začátečníky i pokročilé, kteří chtějí využít... více informací »
Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Argon Black 100 Trinity
Značka: Powerslide
5 099 Kč
DO OBCHODU >
Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Argon Black 100 Trinity - model vhodný pro začátečníky i pokročilé, kteří chtějí využít...

Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Argon Black 100 Trinity – model vhodný pro začátečníky i pokročilé, kteří chtějí využít výhody tříkolečkových bruslí. Brusle s pohodlnou botičkou a s použitím nejnovějších technologií.

Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Argon Black 100 Trinity – model vhodný pro začátečníky i pokročilé, kteří chtějí využít výhody tříkolečkových bruslí. Brusle s pohodlnou botičkou a s použitím nejnovějších technologií.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

  • Extra pohodlné brusle, s použitím nejlepších materiálů, a to zevnitř i zvenčí, od nubuku po vysoce kvalitní PU kůži a vnitřní polstrování z pěnové hmoty Recall Memory pro maximální pohodlí .
  • Bota z této řady Phuzion je osazena revolučním Trinity rámem, který je lehký a z hliníku, s kolečky Infinity 100mm/83A a ložisky WCD Abec 7. Jedná se o střední velikost koleček z kategorie friskate. Brusle si tak zachovávají nízké těžiště i dobrou ovladatelnost.
  • Nový systém upínání Trinity optimalizuje přenos síly, zlepšuje stabilitu a usnadňuje ovládání bruslí a zabraňuje vibracím. Rám je uchycen místo dvěma klasickými, rovnou třemi šrouby (jeden pod patou, dva pod špičkou), to umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, snížení těžiště a zvýšení stability.
  • Noha v brusli perfektně drží díky skvělému upínacímu systém a dává tak dostatečnou podporu pro dokonalý zážitek z bruslení.
  • Skelet poskytuje příjemnou oporu v kotníku, čímž napomáhá správnému vedení brusle.
  • Pro lepší ventilaci je ve spodní části umístěno několik větracích otvorů.
  • Zavazování je pomocí tkaniček, klasické přezky nad kotníkem a pákové přes nárt drží nohu spolehlivě na svém místě .
  • Brusle jsou vybavené Habs brzdou pro lepší bezpečnost.

Tento diskontní kousek Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Argon Black 100 Trinity, 3x, 100, 41 od populárního výrobce Powerslide je k dispozici tady teď za skvělou cenu! Právě lze objednat jen za 5 099 Kč.