Kolečkové brusle Powerslide Next Grey 80 Trinity, 4x, 80, 42-43

Kolečkové brusle Powerslide Next Grey 80  freestyle brusle jsou ideální do města a zároveň na slalom nebo urban freeride. Vhodné... více informací »
Kolečkové brusle Powerslide Next Grey 80 Trinity
Značka: Powerslide
5 949 Kč
DO OBCHODU >
Kolečkové brusle Powerslide Next Grey 80  freestyle brusle jsou ideální do města a zároveň na slalom nebo urban freeride. Vhodné...

Kolečkové brusle Powerslide Next Grey 80  freestyle brusle jsou ideální do města a zároveň na slalom nebo urban freeride. Vhodné pro bruslaře, kteří požadují nejlepší kvalitu.

Kolečkové brusle Powerslide Next Grey 80  freestyle brusle jsou ideální do města a zároveň na slalom nebo urban freeride. Vhodné pro bruslaře, kteří požadují nejlepší kvalitu.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

  • Pevná a odolná skeletová bota poskytuje dokonalé vedení nohy a vysokou mírou boční podpory.
  • Brusle je vybavena hliníkovým rámem Trinity, vysoce kvalitními ložisky ABEC 9 a 80mm kolečky Spinner 85A.
  • Skelet  tvoří speciální kompozitový materiál s 15% fiberglassu, který je dokonale pevný,zároveň lehký a dobře odvětraný.
  • Vnitřní bota je vyjímatelná, tepelně tvarovatelná a pratelná a anatomicky tvarovatelná. Je s perforací, výborně dýchá a je velmi komfortní.
  • Ze spodní strany se nachází 3 různé zóny s gelovými nebo pěnovými prvky pro odpružení paty, špičky a střední části nohy. 
  • Při nazouvání se hodí velké poutko na zadní straně boty.
  • Upínání brusle je zajištěno klasickými tkaničkami, pevnými nártovými a vrchními přezkami s pojistkou pro zvýšení komfortu při zachování pevného a jistého upnutí nohy.
  • Trinity je nový asymetrický systém uchycení rámu, který umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, čímž je sníženo těžiště a zvýšena stabilita. Bota je k rámu připevněna tříbodovým uchycením, které také více tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly během bruslení.

Tato vyjímečná značka Powerslide představuje vynikající výrobky ! Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Podívejte se taky na více kvalitních produktů od značky Powerslide. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě výrobek Kolečkové brusle Powerslide Next Grey 80 Trinity, 4x, 80, 42-43 od značky s dlouholetou historií Powerslide dostanete momentálně extra se slevou. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 5 949 Kč.