Kolečkové brusle Powerslide Imperial Special Edition, 4x, 72+76, 39-40

Kolečkové brusle Powerslide Imperial Special Edition -speciální freeskate brusle pro tu nejlepší městskou jízdu. Kolečkové brusle... více informací »
Kolečkové brusle Powerslide Imperial Special Edition
Značka: Powerslide
4 699 Kč
DO OBCHODU >
Kolečkové brusle Powerslide Imperial Special Edition -speciální freeskate brusle pro tu nejlepší městskou jízdu. Kolečkové brusle...

Kolečkové brusle Powerslide Imperial Special Edition -speciální freeskate brusle pro tu nejlepší městskou jízdu.

Kolečkové brusle Powerslide Imperial Special Edition -speciální freeskate brusle pro tu nejlepší městskou jízdu.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

Brusle je kombinací pevné, odolné skeletové boty a pohodlné vnitřní botičky, která je snadno vyjímatelná a nabízí maximální komfort a pohodlí. Brusle je částečně perforovaná, takže dobře dýchá a poskytuje tak pohodlí i v teplejších dnech.

Upínání brusle je zajištěno klasickými tkaničkami a pevnými nártovými a kotníkovými přezkami s pojistkou proti nechtěnému rozepnutí a napomáhají tak zvýšit komfort a bezpečí. Bota je posazena na podvozku Alu 6061 Aircraft Rocker s kolečky Spinner 85A a ložisky ABEC 5. Díky podvozku Rocker, který má střední kola větší než krajní, je brusle nesmírně obratná, pocit z jízdy je tak jedinečný.

 

 

 

 

 

 

 

Velmi prodávaný kus Kolečkové brusle Powerslide Imperial Special Edition, 4x, 72+76, 39-40 od společnosti se zárukou kvality Powerslide pohodlně získáte právě teď v naší nabídce za báječnou cenu. Nabídky již od 4 699 Kč.