Kolečkové brusle Powerslide HC Evo 110 Trinity, 41, 3x, 110

Kolečkové brusle Powerslide HC Evo 110 Trinity - jsou nejžádanější a kvalitní freestyle brusle, které zaručují skvělý výkon a... více informací »
Kolečkové brusle Powerslide HC Evo 110 Trinity
Značka: Powerslide
15 999 Kč
DO OBCHODU >
Kolečkové brusle Powerslide HC Evo 110 Trinity - jsou nejžádanější a kvalitní freestyle brusle, které zaručují skvělý výkon a...

Kolečkové brusle Powerslide HC Evo 110 Trinity – jsou nejžádanější a kvalitní freestyle brusle, které zaručují skvělý výkon a pohodlí.

Kolečkové brusle Powerslide HC Evo 110 Trinity – jsou nejžádanější a kvalitní freestyle brusle, které zaručují skvělý výkon a pohodlí.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

Brusle mají tužší horní část a vylepšenou ohebnost v oblasti kotníku. Bota je v kombinaci nylonové síťoviny, PU kůže a TPU pro lepší boční oporu. Lehká karbonová bota poskytuje skvělý komfort a je i dostatečně pevná. Vnitřní botička brusle je tepelně tvarovatelná a to díky technologii My Fit je možné vnitřek boty tepelně nahřát a upravit, tak aby pasovala přesně na nohu bruslaře. Nejžádanější  brusle mají nový podvozek TRINITY, je to revoluční tříbodový systém uchycení podvozku TRINITY, díky tomu je níže těžiště a mnohem lepší přenos výkonu, optimalizovaná rovnováha a kontrola stability. Největší změnou je revoluční uchycení Trinity a nový rám Nexus Rocker. Nastavení 3- koleček na rámu Nexus Rocker bylo speciálně navrženo pro freestyle bruslení. Brusle je poháněna kolečky Powerslide Spinner o velikosti 110mm a tvrdosti 85A a ložisky Wicked ABEC 9. Brusle HC Evo Pro se vyznačují vestavěným vyvýšením paty o 3mm. Zapínaní je na dvě zoubkové přezky v kombinaci s tkaničkami, což  zaručuje skvělé a pevné držení nohy.

 

 

Unikátní výrobek Kolečkové brusle Powerslide HC Evo 110 Trinity, 41, 3x, 110 od top značky Powerslide získáte u nás právě za výhodnou cenu! Levně za 15 999 Kč.