Kolečka Undercover Cosmic Solar (1ks), 86A, 125

UNDERCOVER je již několik let lídrem na trhu agresivních kol. Jsou vytvořeny pomocí nejlepší dostupné PU směsi a testovány a... více informací »
Kolečka Undercover Cosmic Solar (1ks)
Značka: Powerslide
595 Kč
DO OBCHODU >
UNDERCOVER je již několik let lídrem na trhu agresivních kol. Jsou vytvořeny pomocí nejlepší dostupné PU směsi a testovány a...

UNDERCOVER je již několik let lídrem na trhu agresivních kol. Jsou vytvořeny pomocí nejlepší dostupné PU směsi a testovány a vyvinuty skvělým týmem špičkových bruslařů, stejně jako kreativní a barevné vzory.

Undercover Cosmic Solar Wheels 125mm 86a.

UNDERCOVER je již několik let lídrem na trhu agresivních kol. Jsou vytvořeny pomocí nejlepší dostupné PU směsi a testovány a vyvinuty skvělým týmem špičkových bruslařů, stejně jako kreativní a barevné vzory. V poslední době Undercover vytvářejí větší kola a nezůstanou bez povšimnutí, nejen kvůli jejich jasným barvám, ale také díky jejich vynikajícímu výkonu.

Kola: Kolečko 125 mm / 86 A pro freestyle bruslení, z dlouhotrvajícího superurethanového PU

Tento diskontní produkt Kolečka Undercover Cosmic Solar (1ks), 86A, pořídíte nyní tu na našich stránkách umístěný v kategorii fitness. Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty z této kategorie za outletovou cenu! Oblíbená značka Powerslide nabízí skvělý sortiment !

Kvalitní a velmi žádaný produkt Kolečka Undercover Cosmic Solar (1ks), 86A, 125 s osvědčenou značkou Powerslide je k dispozici bezpečně online napořád výhodně! Momentálně v akci za 595 Kč.